Okur Mektupları

Değerli NHI yetkilileri, 1997 yılından beri Hepatit B hastası bir insan olarak Aidin Salih hanımefendinin Gerçek Tıp kitabından yola çıkarak iki kez karaciğer temizliği yaptım. Bugün yaptırdığım tetkiklerde Hbs Ag değerimin 0.22 yani negatif olduğunu sevinçle öğrendim. Allah (c.c) başta Aidin Salih olmak üzere hepinizden razı olsun. Lütfen selamlarımı kendisine iletin. Allah’a emanet olun. İlknur E.
———————————————————-
14 Nisan, Pazar günü Bursa’daki programınız gerçekten çok güzeldi. Aidin hanımı ilk kez dinledim, çok etkileyici gerçekten.
Organizasyon için teşekkürler. Selamlar…
Betül Yılmaz Eminsoy
———————————————————-

Gerçek Tıp konferansları için Allah Aidin Salih hocamızdan ve sizlerden razı olsun. Erzurum’a ve İzmir’e gelip bizleri de sevindirmenizi rica ediyoruz. Allah’a emanet olun.
H.er n.
———————————————————-

Selam aleyküm Aidin Hanımın kitabını almıştım, çok memnun kaldım. Kitabı çıkaranlar ve vesile olanlardan Allah razı olsun. Çağrı F.

 

———————————————————-

Merhaba;

23 Mayıs 2012 tarihinde merkezinize gelmek, Aidin Salih Hanımefendi Hocamızla tanışmak nasip oldu. Hocamızı görmenin verdiği mutluluk, huzurla Haziran ayının sonunda on günlük açlığa niyet ettim. ALLAH’ın izniyle bu süreyi tamamlamak lütuf oldu. Bu süre içinde yaşadığım bambaşka güzellikteki halleri en iyi siz bilirsiniz. ALLAH’ım bu dünyada her gün niyetli olabilmeyi nasip etsin diye dua ediyorum. ALLAH RAZI OLSUN.
Müge D.
———————————————————-

Allah sizden razı olsun, kitabınızla ufuk açtınız hala okuyup istifade ediyorum.Hayırlı günler.
Azize Öztürk Pektaş

 

———————————————————-

Merhaba,
Ben Rize Çayeli’nden Sebahat Çakır. Geçtiğimiz hafta Aidin hanımla tanıştım ve kendisiyle uzun uzun sohbet etme imkânı buldum. Her yönüyle beni çok etkileyen, beraber geçirdiğimiz her dakikasından istifade etmeye çalıştığım, zaman zaman ağlayarak kendisini dinlediğim ve bana çok daha farklı ve doğal bir yaşamın kapılarını aralayan muhterem hanımefendiye arzı şükranlarımı buradan da dile getirmek ve en kalbi sevgi ve selamlarımı kendisi ile beraber çalışan bütün öğrencilerine ulaştırmak istiyorum.
Sebahat Çakır

 

———————————————————-

Dr.Aidin SALİH hanimda tedavi oldum. Kendisinin yazmış olduğu kitabı okudum ve halen istifade ediyorum. Sultanahmet’teki seminerlere katıldım.Kendisinden çokça faydalandığımı düşünüyorum.Kendisine uzun ömür ve sağlık diliyorum.

 

———————————————————-

Sayın Aidin Salih, Gerçek Tıp kitabınızın bazı bölümlerini ilgiyle okudum ve çok istifade ettim. Böyle aydınlatıcı bir kitap hazırladığınız için sizlere teşekkür ederim.Saygılarımla,
Ahmet Şen

 

———————————————————-

Yakin zamanda Gerçek Tip kitabiniz elime geçti. Günlerdir elimden ve dilimden düşürmüyorum kitabinizi. Allah razi olsun çok faydalandık. çoğu. Doğru bildiğimi pek çok şeyin hakikatini öğrendik sizin vesilenizle. Allah razı olsun.

  1. Yasal Uyarı: Forma eklediğiniz bilgiler, Gerçek Tıp kitabı okuyucularının paylaşımları olarak yayınlanacaktır. Yayınlanmasını istemediğiniz bilgileri lütfen belirtiniz.
  2. (gerekli)
  3. (gerekli)
  4. (gerekli)
  5. (gerekli)
  6. (geçerli bir email)
  7. (gerekli)
 

cforms contact form by delicious:days

 

 Bölüm arşivi

Aylık arşiv